Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Streda 16.01.2019
aktuálne o 17:01
Preva?ne obla?no
teplota 2°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne zamra?en?
cez deň 4°C / v noci -1°C

« späť
Úradná tabuľa » Oznámenia výsledkov vybavenia petícií » 2017 » Petícia proti návrhu dopravného riešenia a to zjednosmernenia komunikácie na Ulici M. Benku vo Vranov nad Topľou

Petícia proti návrhu dopravného riešenia a to zjednosmernenia komunikácie na Ulici M. Benku vo Vranov nad Topľou

  • Vybavovateľ petície: Mesto Vranov nad Topľou
  • Názov: Petícia proti návrhu dopravného riešenia a to zjednosmernenia komunikácie na Ulici M. Benku vo Vranov nad Topľou.
  • Text:

My obyvatelia Ulice M. Benku zásadne nesúhlasíme a odmietame zmenu riešenia doterajšej komunikácie na našej ulici. Navrhovaný vjazd do ulice je neprekonateľný z dôvodu veľkého stúpania a taktiež z úplnej nemožnosti príjazdu v zime, tiež príjazdu smetiarskych vozov, nákladnej dopravy, záchrannej služby a pod.. Odmietame takéto praktiky a navrhujeme ponechanie prejazdu Ulicou M. Benku v pôvodnom stave, ako tomu bolo posledných takmer 33 rokov.

  • Počet osôb podporujúcich petíciu: 23
  • Dátum doručenia petície: 03.10.2017
  • Dátum vybavenia petície: 17.10.2017
  • Spôsob vybavenia: prešetrená – opodstatnená

Oznámenie výsledku prerokovania petície:

V nadväznosti na Vašu petíciu zo dňa 28.09.2017, ktorá sa týka nesúhlasu a odmietania návrhu dopravného riešenia, a to zjednosmernenia komunikácie na Ulici M. Benku vo Vranove nad Topľou, poradný výbor pre vybavovanie petícií dňa 10.10.2017 pre­rokoval vyššie uvedenú petíciu v zmysle svojho záväzného poriadku. Po preskúmaní písomného podania poradný výbor odporučil primátorovi mesta ako štatutárovi, aby mesto postupovalo v súlade so záverom z pracovného stretnutia konaného dňa 10.10.2017 na Ul. M. Benku vo Vranove nad Topľou.

Po preskúmaní Vášho podania s prihliadnutím na stanovisko poradného výboru pre vybavovanie petícií uvádzame nasledovné: Mesto ako príslušný cestný správny orgán pre miestne komunikácie ponecháva na Ul. M. Benku vo Vranove nad Topľou doterajší stav – obojsmernú prevádzku.

« späť

aktualizácia: 17.10.2017 | počet zobrazení: 204

Počet návštev od 21.02.2008: 2815246
Počet návštev dnes: 651
fb