« späť
Kultúra » Archív kultúrno-spoločenských podujatí » 2009 » Hudobno zábavný program REPETE NÁVRATY

Hudobno zábavný program REPETE NÁVRATY

Keď sa povie jeseň, niekto si predstaví lesy s farebnou fantáziou, šuchotanie zlatého lístia pod nohami, zrelé šípky, plné koše jabĺk, ale niekto iný si zas predstaví dažďom rozmočenú zem. Je to len uhol pohľadu. Darmo, pre niekoho je jeseň krásna, pre iného nie. Dve pravdy, ktorá z nich je pravdivejšia? Aj človek má svoju jeseň a aj tu platí, že je taká, akú ju vníma on sám.

Týmito slovami sa začínalo milé stretnutie so staršími spoluobčanmi 22.10.2009 v es­trádnej sále Domu kultúry, kde ich pozvalo mesto pri príležitosti Mesiaca úcty k starším, aby im vyjadrilo, že na nich nezabúda a záleží mu na kvalite ich života v období, keď už majú nárok na oddych.

K prítomným seniorom sa prihovoril primátor mesta PhDr. Tomáš Lešo, ktorý o.i. vyjadril poďakovanie za prácu a starostlivosť počas prežitých rokov a zaželal im, aby boli medzi nami ešte dlhé roky šťastní a spokojní.

Ako jedna veľká rodina potom spoločne so známymi spevákmi Lýdiou Volejníčkovou a Martinom Jakubcom spievali nestarnúce šlágre a hity z rokov minulých, známych z televízneho programu Repete.

Program finančne podporila spoločnosť Ing. Jána Holuba Š-Autoservis Vranov nad Topľou a moderovala ho Viera Machková.

« späť

aktualizácia: 02.03.2010 | počet zobrazení: 19784

Počet návštev od 21.02.2008: 3175652
Počet návštev dnes: 730
fb