Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Streda 22.11.2017
aktuálne o 20:01
Preva?ne obla?no
teplota 4°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne poloobla?no
cez deň 10°C / v noci 4°C

Reprezentant 2008

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí prijal primátor mesta Vranov nad Topľou PhDr. Tomáš Lešo dňa 2. júna 2008 v mestskom centre kultúry talentovaných žiakov vranovských škôl, ktorí v školskom roku 2007/2008 v rôznych oblastiach mimoškolskej činnosti dosiahli pekné výsledky a úspešne reprezentovali mesto Vranov nad Topľou na krajských, celoslovenských a medzinárodných súťažiach. Súčasťou prijatia bol zápis ocenených žiakov do pamätnej knihy mesta. Z rúk primátora si žiaci prevzali keramický upomienkový darček – vranovskú múzu, ktorý im bude pripomínať túto slávnostnú príležitosť a motivovať rozvíjať svoj talent aj v budúcnosti. Podujatie sa organizuje tradične už od roku 1999 a teší sa medzi žiakmi veľkej obľube.

REPREZENTANT 2008 MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

ZŠ Sídlisko II

Šimon Miňo 3.miesto krajské kolo olympiáda nemecký jazyk, Diana Madurová, Jakub Kónya 1.miesto krajské kolo súťaž sólistov tanečníkov – ľudový tanec, Roman Novák 1.miesto krajské kolo súťaž sólistov tanečníkov, 3.miesto celoštátna súťaž tanečníkov v ľudovom tanci s medzinárodnou účasťou Lucia Babinčáková, Miloš Tichý 1.miesto krajské kolo súťaže sólistov tanečníkov, 1.miesto celoštátna súťaž tanečníkov v ľudovom tanci s medzinárodnou účasťou Emília Krištanová 2.miesto krajské kolo súťaže sólistov tanečníkov v ľudovom tanci Sandra Tomášová čestné uznanie celoslovenské kolo súťaž Európa v škole Martina Lakatová, Martina Klapáková, Monika Juhaščíková, Veronika Šugárová, Simona Krempaská, Simona Lukáčová, Barbora Nytrová, Anna Lengvarská, Nikola Keriová, Martina Opavská, Juliana Bronišová, Zuzana Nemčíková, Jarmila Bajbarová 1.miesto krajské kolo súťaž – volejbal dievčat

ZŠ Lúčna

Timotej Fedor 1.miesto krajské kolo Pošta očami detí Diana Minarčíková ocenenie celoslovenské kolo Európa v škole – literárna tvorba Júlia Naďová 1.miesto krajské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín Družstvo chlapcov: Lukáš Tóth, Tomáš Vožný, Tomáš Dzurina, Jakub Čižmár, Peter Varga, Jozef Kopčo, Dávid Lenič, Jozef Zubko, Martin Milták, Matúš Milták 2.miesto krajské kolo – futbal starší žiaci Družstvo chlapcov: Karol Komara, Matúš Maďarik, Lukáš Maďarik, Maroš Zubko, Roman Piskor, Lukáš Feník 3.miesto krajské kolo MC Donald – futbal mladší žiaci

ZŠ Bernolákova

Šimon Šust 1.miesto krajské kolo recitačná súťaž Šaliansky Maťko

ZŠ Sídlisko juh

Kristína Nálešníková 1.miesto krajské kolo olympiáda slovenský jazyk, 3.miesto celoslovenské kolo Daniela Holomančinová 3.miesto krajské kolo Slávici z lavice a Talenty Kristína Hrehová, Katarína Bilá, Martina Hrindová, Sabina Halkovičová, Klaudia Jakubová 2.miesto krajské kolo Hliadka mladých zdravotníkov Martin Grošik, Maroš Grošik 1.miesto česká a slovenská Veľká kvízová súťaž Samík Nikola Šimková 1.miesto krajské kolo Supertrieda Patrícia Demeterová 1.miesto krajské kolo Hviezdoslavov Kubín Tatiana Katicová 2.miesto Vsl. región stolný tenis – dvojhra staršie žiačky, 3.miesto Vsl. región – štvorhra staršie žiačky, 1.miesto krajské kolo SAŠS – žiačky Tomáš Haňo 3.miesto Vsl. región stolný tenis – štvorhra mladší žiaci Mária Fuňáková 1.miesto krajské kolo SAŠS stolný tenis – žiačky Ivana Palenčíková 2.miesto M-SR stolný tenis – družstvá, 1.miesto krajské kolo SAŠS – žiačky Petra Serafínová 1.miesto krajská liga žiakov 1. a 2. kolo džudo, 1.miesto Zimný pohár Hranice na Morave, 1.miesto Veľká cena Mesta Bardejov a Mesta Spišská Nová Ves Adam Katica 2.miesto krajská liga 1. kolo džudo – žiaci do 33 kg Jakub Ševčík 2.miesto krajská liga žiakov 1. kolo džudo – žiaci do 30 kg

Cirkevné gymnázium sv. Františka z Assisi

Michal Bubnár 1.miesto krajské kolo olympiáda v informatike Klaudia Fuňáková, Martin Mražik, Zuzana Šašalová 2.miesto celoslovenská súťaž biblická olympiáda Klaudia Hreňová, Zuzana Hurňáková,Viktória Jakubková, Júlia Monoková, Júlia Sariková, Katarína Venceľová 3.miesto celoslovenské kolo súťaž družstiev v prvej pomoci mladých Amália Antolíková, Mária Babejová, Antónia Iľková, Anna Ragančíková, Mária Štefaňáková, Marcela Vaľková 1.miesto krajská súťaž mladých zdravotníkov Viktória Čechová, Andrea Klimčová, Júlia Monoková 2.miesto krajské kolo Mladý Európan Amália Antolíková, Peter Pastir 2.miesto krajské kolo A Slovo bolo u Boha Patrik Jonek 3.miesto krajské kolo A Slovo bolo u Boha Petra Murínová zvláštne ocenenie celoslovenská literárna súťaž José Martí (vyhlásená Kubánskym veľvyslanectvom v SR) Štefan Kopčák celoslovenská literárna súťaž Keď si vymýšľam – literárna práca bola uverejnená v Zborníku desiatich najlepších literárnych prác

Základná umelecká škola

Alžbeta Popaďáková 1.miesto krajská súťažná prehliadka, laureát II. kategórie hudobný odbor Peter Pastir bronzové pásmo krajská klavírna prehliadka, 3.pásmo súťažná prehliadka sólová hra klavír Katarína Feníková 3.pásmo súťažná prehliadka Stropkovská klavírna jar Peter Mikula zlaté pásmo súťažná prehliadka Stropkovská klavírna jar Petronela Bencová 3.miesto celoslovenská a medzinárodná výtvarná súťaž Szabóov grafický Lučenec Sarah Olejárová 2.miesto celoslovenská a medzinárodná výtvarná súťaž Szabóov grafický Lučenec

Súkromná základná umelecká škola hudobný odbor

Alena Korekáčová 1.miesto celoslovenská súťaž Gaštanček 2007

Súkromná základná umelecká škola výtvarný odbor

Kristína Olejárová ocenenie – celoslovenské kolo medzinárodná výtvarná súťaž Európa v škole, účasť medzinárodná súťaž Ex libris Adriana Majerčínová 3.miesto celoslovenské kolo medzinárodná výtvarná súťaž Ex libris – kategória ZUŠ, účasť medzinárodná súťaž Szabóov grafický Lučenec Samuel Miščík ocenenie medzinárodná výtvarná súťaž Bienale fantázie Timea Holková ocenenie celoslovenské kolo výtvarná súťaž Maľovaná Zuška Elise Van Vuren ocenenie celoslovenské kolo výtvarná súťaž Maľovaná Zuška, účasť medzinárodná výtvarná súťaž Bienale fantázie Elena Bajusová, Patrik Jonek cena – celoslovenské kolo výtvarná súťaž Plody našich záhrad Dominik Lukáč, Andrea Mižáková cena – celoslovenské kolo výtvarná súťaž Najkrajší Cvrček Peter Čurlej, Barbara Ivaničová účasť medzinárodná súťaž Ex libris a Szabóov grafický Lučenec Alexandra Štecová účasť medzinárodná výtvarná súťaž Bienale fantázie a Szabóov grafický Lučenec Veronika Miklošová, Veronika Olejárová, Lukáš Pánči, Tomáš Jakubo, Viktória Bellová, Júlia Bartková, Viktória Bančanská účasť medzinárodná výtvarná súťaž Európa v škole Zuzana Haľková, Kristína Vysoká, Eva Jenčová, Magdaléna Kužmová, Simona Bellová, Michaela Miščíková účasť medzinárodná výtvarná súťaž Ex libris Kristián Šandala, Dávid Polák, Romana Mižáková, Jakub Ján Štefan účasť medzinárodná výtvarná súťaž Bienale fantázie Darina Bajusová, Terézia Tomková účasť medzinárodná výtvarná súťaž Szabóov grafický Lučenec

Osemročné súkromné gymnázium

Dominika Smolejová 1.miesto krajské kolo olympiáda anglický jazyk kategória 2C Jozef Biž 3.miesto krajské kolo beh na 800 m Milada Konečná, Simona Krausová, Barbora Štréblová účasť – medzinárodná súťaž olympiáda anglický jazyk v Bielsko-Biala Poľsko Družstvo dievčat: Miroslava Adamová, Karin Bajcurová, Denisa Bellová, Simona Bellová, Viktória Bellová, Monika Ihnatišinová, Juliana Janoková, Magdaléna Kužmová, Miroslava Majerníková, Lýdia Nováková, Silvia Nováková 1.miesto krajské kolo hádzaná ZŠ Družstvo chlapcov: Jozef Biž, Jakub Baník, Pavol Čarný, Dávid Darida, Martin Jakubo, Pavol Koudelka, Marcel Klas, Kamil Laco, Libor Laco, Mário Marhulík, Radovan Matisko, Miroslav Mihaľ, Tomáš Sisák 3.miesto krajské kolo hádzaná SŠ

Gymnázium

Gabriel Hasík 1.miesto krajské kolo olympiáda francúzsky jazyk Michaela Barkóciová 1.miesto krajské kolo olympiáda anglický jazyk Svetlana Bodnárová 3.miesto krajské kolo súťaž Dubček očami mládeže Radka Koprivňáková 2.miesto celoslovenské kolo súťaž Dubček očami mládeže, ocenenia celoslovenská súťaž Prečo mám rád Slovensko Lenka Dzurovčínová ocenenia celoslovenská súťaž Prečo mám rád Slovensko Zuzana Mulíková 3.miesto krajské kolo geografická olympiáda Adrián Bačovčín, Ivana Mražiková, Patrik Pavelko 3.miesto krajské kolo súťaž Mladý Európan Michal Treľo 1.miesto krajské kolo atletika – beh na 100 m Marek Beňa 3.miesto krajské kolo atletika – skok do diaľky

Obchodná akadémia

Viktória Dargajová 4.miesto krajské kolo SOČ kategória Kultúra a umenie Miroslava Koritková 1.miesto krajské kolo aranžovanie kvetov a kytíc Ján Teliška 1.miesto krajské kolo ľahká atletika – vrh guľou, postup na M-SR 2008

Združená stredná škola A. Dubčeka

Mária Švecová 2.miesto krajské kolo medzinárodná súťaž Európa v škole kategória grafika – cyklus výtvarných prác Láska je aj farebná Marek Cvejkuš 1.miesto celoslovenské kolo výtvarná súťaž Prečo som na svete rád kategória grafika Dominik Doboš 2.miesto celoslovenské kolo výtvarná súťaž Prečo som na svete rád kategória grafika Soňa Kundrátová 3.miesto krajské kolo SOČ odbor Architektúra, stavebníctvo a dizajn Patrik Turanský bronzové ocenenie medzinárodná barmanská súťaž Eurocup 2007 Prešov Lenka Adamová strieborné ocenenie medzinárodná barmanská súťaž Eurocup 2007 Prešov, bronzové ocenenie celoslovenská súťaž Cassovia cup 2008 Košice, zlatá medaila barmanská súťaž Nicolaus cup 2008 Bratislava Martina Lišková, Jana Romančáková ocenenie Top výrobok v kategórii Chémia, farmaceutický priemysel, polygrafia a papier, celoslovenská prezentačná výstava Mladý tvorca 2008 Nitra – darčekové balenie Lagúna Viktória Dančová 1.miesto otvorené M-SR Rolandov hrebeň Bardejov 2008 – dekoratívne líčenie Divoká Afrodita

Stredná združená škola drevárska

František Mihaľov, Pavol Tomašik 1.miesto krajské kolo SOČ Prešov, 5.miesto celoslovenské kolo SOČ odbor stavebníctvo, architektúra a dizajn, ocenenie TOP výrobok kategória Spracovanie dreva na výstave Mladý tvorca 2008 Nitra

Tanečný klub DYNO

Alexandra Drozdeková, Zuzana Gálisová, Katarína Húsková, Sabína Jurkaninová, Viktor Jurko, Soňa Miklošová, Helena Šimková 6.miesto MS 2007 Prostějov, 9.miesto ME 2007 Žilina JVK tanečná disciplína street dance show skupina Elexandra Drozdeková, Katarína Húsková, Sabína Jurkaninová, Simona Kolečavová, Dominika Michalová, Soňa Miklošová, Helena Šimková 6.miesto M-SR 2008 Senica HVK tanečná disciplína street dance show skupina + nominácia na ME, MS

Mládežnícky spevácky zbor Ozvena

1. pásmo – krajská prehliadka s postupom na celoslovenskú súťaž v Bratislave

« späť

« predchádzajúci
aktualizácia: 02.03.2010 | počet zobrazení: 36218

Počet návštev od 21.02.2008: 2486382
Počet návštev dnes: 32
fb