« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Zamestnanci oddelenia verejnoprospešných služieb začali s opravou a údržbou detských ihrísk + video

Zamestnanci oddelenia verejnoprospešných služieb začali s opravou a údržbou detských ihrísk + video

Začiatkom apríla zamestnanci oddelenia verejnoprospešných služieb začali s pravidelnou údržbou a opravou jednotlivých detských ihrísk nachádzajúcich sa na území mesta Vranov nad Topľou. Opravu a údržbu jednotlivých ihrísk realizujú na základe vopred vykonaného monitoringu, ktorý vykonali zamestnanci MsÚ.
Video nájdete tu: https://youtu.be/pdo-oA2C_6k
V rámci opráv a údržby zrealizovali každoročnú hygienickú výmenu a dezinfekciu piesku, v tomto období jednotlivé časti detských ihrísk ako napr. lezecké steny, lavičky, váhadlové hojdačky a šmýkačky postupne natierajú novým ochranným náterom, poškodené časti hracích prvkov opravujú alebo doplňujú za nové. Na opravu a údržbu detských ihrísk a športovísk mesto v tohtoročnom rozpočte vyčlenilo 15 tisíc eur. Zároveň v rozpočte je vyčlenených 15 tisíc eur na výstavbu nového streetwork ihriska v Čemernom. V minulom roku v mesto Vranov nad Topľou osadilo nové hracie prvky na Sídlisku 1. mája, na Okulke, na Lúčnej a v Čemernom. V meste Vranov nad Topľou je 18 detských ihrísk, ktorých súčasťou je 15 pieskovísk a 8 športovísk.

« späť

« predchádzajúci nasledujúci »
aktualizácia: 04.05.2018 | počet zobrazení: 2518

Počet návštev od 21.02.2008: 3487059
Počet návštev dnes: 401
fb