Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Streda 18.10.2017
aktuálne o 20:01
Preva?ne poloobla?no
teplota 13°C
predpoveď na zajtra
Mal? obla?nos?
cez deň 19°C / v noci 10°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Výstava detských výtvarných prác

Výstava detských výtvarných prác

Dôležité postavenie v systéme výchovného vzdelávacieho procesu v materskej škole má aj krúžková činnosť. Utvára podmienky na hravú, záujmovú a oddychovú činnosť detí. Podieľa sa na rozvíjaní nadania, talentu, špecifických schopností, tvorivosti, záľub dieťaťa a dáva mu príležitosť k sebarealizácii. Pedagógovia rozvíjajúci špeciálne schopnosti detí aj takouto činnosťou aspoň troškou kladú základy pre budúcu orientáciu detských záujmov.

Pravidelná činnosť prináša so sebou aj isté „ovocie“. Výsledky ročnej či viacročnej práce jednotlivých krúžkov detí boli prezentované 16.05.2016 v pri­estoroch Hornozemplínskeho osvetového strediska vo Vranove n/T, kde bola otvorená výstava detských výtvarných prác na tému „V našej materskej škole“. Svojimi výtvarnými prácami sa prezentujú výtvarné krúžky všetkých vranovských materských škôl.

Na otvorení výstavy svoj talent ukázali aj deti z tanečného krúžku Majáčik z MŠ Sídlisko 1. mája, deti pohybového krúžku z MŠ Kukučínova ulica a deti z MŠ Juh, ktoré sa predstavili dramatizáciou rozprávky „Víla Amálka“. Veríme, že všetci prítomní, si z tejto prezentácie odniesli veľa príjemných zážitkov. Výstava výtvarných prác potrvá do 25.05.2016. Srdeč­ne Vás pozývame.

PaedDr. B. Jankurová, oddelenie školstva

« späť

aktualizácia: 08.07.2016 | počet zobrazení: 3314

Počet návštev od 21.02.2008: 2461851
Počet návštev dnes: 510
fb