Anketa

Kde chcete aby bola postavená mestská tržnica ?

Celkový počet hlasov: 140

Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Pondelok 20.08.2018
aktuálne o 20:01
Jasno
teplota 24°C
predpoveď na zajtra
Mal? obla?nos?
cez deň 30°C / v noci 19°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Opravy miestnych komunikácií, spevnených plôch v meste Vranov nad Topľou

Opravy miestnych komunikácií, spevnených plôch v meste Vranov nad Topľou

V rámci programu opráv miestnych komunikácií, spevnených plôch bola v priebehu uplynulého týždňa ukončená oprava pešej komunikácie Na hrunku pri autobusovej zastávke. Zároveň na tejto ulici bude v najbližšom období zrealizovaná oprava výtlkov.

V tomto období prebiehajú ukončovacie práce na spevnených plochách na Okulke, na cestnej komunikácii pri novom bytovom dome na Lúčnej a súčasne na Lúčnej za novovybudovaným bytovým domom je pred ukončením oprava rigola, v ktorom bola opravená dlažba, vybudované nové šachty a zároveň bola zrealizovaná oprava starých šácht. Oprava komunikácií prebieha aj na Sídlisku I. – oprava cestnej a pešej komunikácie pri Ulici Janka Kráľa a Ondavskej ulici a súčasne v realizácii je oprava vnútro-sídliskovej komunikácie na tomto sídlisku. Do konca roka je naplánované aj vyštrkovanie cestnej komunikácie ku kláštoru na Lomnici. V rámci havarijných stavov (zosuv cestnej komunikácie) je v realizácii oprava cestnej komunikácie na Viniciach a to na Ulici E. Urxa.

V roku 2015 v rozpočte mesta Vranov nad Topľou bolo na opravy miestnych komunikácií, spevnených plôch a parkovísk celkovo vyčlenených 257 tisíc eur. V rámci tohto programu bola mimo momentálne realizovaných opráv zrealizovaná oprava miestnej komunikácie smerom na Ortáše, oprava pešej komunikácie v Čemernom na Trepčianskej ulici, oprava plochy oproti zastávke na Čemernianskej ulici, oprava chodníka pri Základnej škole Sídlisko II., oprava chodníka pred poisťovňou Alianz, oprava chodníka na Okulke za bytovým domom Q, oprava spevnených plôch na Okulke, oprava chodníka Na hrunku pri zastávke, oprava chodníka na Ulici Alexandra Dubčeka, oprava plochy pri Dome kultúry, oprava parkoviska pri Základnej škole Juh, oprava vnútro-sídliskovej komunikácie na Lúčnej pri bytovom dome 824 a 825

« späť

Chodník pri Základnej škole Sídlisko II. pred opravou Chodník pri Základnej škole Sídlisko II. pred opravou
aktualizácia: 23.11.2015 | počet zobrazení: 8331

Počet návštev od 21.02.2008: 2687000
Počet návštev dnes: 1686
fb