Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Pondelok 19.02.2018
aktuálne o 20:01
Preva?ne poloobla?no
teplota -4°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne zamra?en?
cez deň 2°C / v noci -3°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Opravy miestnych komunikácií, spevnených plôch v meste Vranov nad Topľou

Opravy miestnych komunikácií, spevnených plôch v meste Vranov nad Topľou

V rámci programu opráv miestnych komunikácií, spevnených plôch bola v priebehu uplynulého týždňa ukončená oprava pešej komunikácie Na hrunku pri autobusovej zastávke. Zároveň na tejto ulici bude v najbližšom období zrealizovaná oprava výtlkov.

V tomto období prebiehajú ukončovacie práce na spevnených plochách na Okulke, na cestnej komunikácii pri novom bytovom dome na Lúčnej a súčasne na Lúčnej za novovybudovaným bytovým domom je pred ukončením oprava rigola, v ktorom bola opravená dlažba, vybudované nové šachty a zároveň bola zrealizovaná oprava starých šácht. Oprava komunikácií prebieha aj na Sídlisku I. – oprava cestnej a pešej komunikácie pri Ulici Janka Kráľa a Ondavskej ulici a súčasne v realizácii je oprava vnútro-sídliskovej komunikácie na tomto sídlisku. Do konca roka je naplánované aj vyštrkovanie cestnej komunikácie ku kláštoru na Lomnici. V rámci havarijných stavov (zosuv cestnej komunikácie) je v realizácii oprava cestnej komunikácie na Viniciach a to na Ulici E. Urxa.

V roku 2015 v rozpočte mesta Vranov nad Topľou bolo na opravy miestnych komunikácií, spevnených plôch a parkovísk celkovo vyčlenených 257 tisíc eur. V rámci tohto programu bola mimo momentálne realizovaných opráv zrealizovaná oprava miestnej komunikácie smerom na Ortáše, oprava pešej komunikácie v Čemernom na Trepčianskej ulici, oprava plochy oproti zastávke na Čemernianskej ulici, oprava chodníka pri Základnej škole Sídlisko II., oprava chodníka pred poisťovňou Alianz, oprava chodníka na Okulke za bytovým domom Q, oprava spevnených plôch na Okulke, oprava chodníka Na hrunku pri zastávke, oprava chodníka na Ulici Alexandra Dubčeka, oprava plochy pri Dome kultúry, oprava parkoviska pri Základnej škole Juh, oprava vnútro-sídliskovej komunikácie na Lúčnej pri bytovom dome 824 a 825

« späť

Oprava havarijného stavu na Viniciach Oprava havarijného stavu na Viniciach
Cestná komunikácia na Lúčnej pri novovybudovanom bytovom dome Oprava havarijného stavu na Viniciach Oprava vnútrosídliskovej komunikácie na Sídlisku I. nasledujúci »
aktualizácia: 23.11.2015 | počet zobrazení: 6540

Počet návštev od 21.02.2008: 2548517
Počet návštev dnes: 601
fb