Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Nedeľa 17.02.2019
aktuálne o 20:01
Mal? obla?nos?
teplota 0°C
predpoveď na zajtra
Mal? obla?nos?
cez deň 10°C / v noci 0°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Novoročný príhovor primátora

Novoročný príhovor primátora

PrimátorMilí spoluobčania !


   Možno viac ako inokedy si začiatkom roka kladieme otázku, čo je to skutočné bohatstvo? Bohatstvo je zdravie. Radostné srdce. Pokojná myseľ, rodina a priatelia hodní pokladov. Sú to spomienky ležiace popri nás. A všetko, čo je bohatstvom sa nachádza v našom srdci. A z toho srdca treba rozdávať. Rozdávať láskavosť, porozumenie, šťastie, priateľstvo, veľkorysosť a možno aj múdrosť. Aj medzi nami je mnoho takých, ktorí rozdávajú svoje srdcia a vštepujú tak kúsok lásky do sŕdc všade tam, kde je tak prepotrebné.

   Šťastie si nosíme v sebe, stále so sebou a je len na nás, kedy ten čarovný balíček rozbalíme a budeme myslieť nie na seba, ale na svojich blízkych. Človek neraz stojí na rozhraní a nevie, ako a čo ďalej.

   Jediné, čo nás v takých chvíľach môže zachrániť, je láska. Niektorí jej hovoria „obyčajná“, mnohí si však myslia, že je to zázrak, ktorý sme dostali od Boha, aby sme boli bližšie k nemu, k jeho podstate, aby sme nezabudli, že život je nádherný a ponúka nám šancu malých aj veľkých začiatkov. Pretože každé ráno je malé narodenie, každý deň je malý život a každý večer je ako malý koniec.

   Do nového roka 2015 vám všetkým, milí Vranovčania, prajem veľa dobrého zdravia, rodinnej pohody, prostého ľudského šťastia, radosti z každého pekného dňa a z ľudí okolo seba. Nech vaše srdcia naďalej bijú aj pre iných a nech rozdávate radosť a lásku všetkým okolo vás. Aby sa oplatilo stretávať sa a poznávať v sebe dobro.

   Aby sa oplatilo žiť! Pretože dobre vieme, že tento svet prejdeme iba raz.

Ing. Ján Ragan, primátor mesta

« späť

aktualizácia: 19.01.2015 | počet zobrazení: 6672

Počet návštev od 21.02.2008: 2837178
Počet návštev dnes: 145
fb