« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Mesto pokračuje v opravách ciest a chodníkov

Mesto pokračuje v opravách ciest a chodníkov

V rámci programu opráv miestnych komunikácií, spevnených plôch a parkovísk na území Vranova nad Topľou, v meste začala  oprava pešej komunikácie na Trepčianskej ulici. Na tejto ploche bude odstránený existujúci asfalt a staré obrubníky, zdvihnuté kanalizačné poklopy, osadené nové obrubníky a v závere opravy bude vyasfaltovaná celá plocha pešej komunikácie. Celková cena prác je 25650,86 €. Ukončenie opravy komunikácie je naplánované do konca augusta.
Zároveň v rámci opráv komunikácií, spevnených plôch a parkovísk bolo zrealizované asfaltovanie komunikácie na Lúčnej medzi bytovými domami č. 824 a 825, vyasfaltovaná bola aj miestna komunikácia smerom na Ortáše a opravený bol aj havarijný stav (asfaltovanie) miestnej komunikácie na Dobrianskeho ulici. Celkovo za tieto opravy komunikácií mesto zaplatí približne 21 000,– eur.

« späť

Chodník na Trepčianskej ulici pred rekonštrukciou Chodník na Trepčianskej ulici pred rekonštrukciou
« predchádzajúci Chodník na Trepčianskej ulici pred rekonštrukciou Chodník na Trepčianskej ulici počas rekonštrukcie Komunikácia v mestskej časti Lomnica pred opravou Komunikácia v mestskej časti Lomnica po oprave Sídlisková komunikácia na Lúčnej pred opravou Sídlisková komunikácia na Lúčnej po oprave
aktualizácia: 27.07.2015 | počet zobrazení: 9188

Počet návštev od 21.02.2008: 3334068
Počet návštev dnes: 86
fb