Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Štvrtok 13.09.2018
aktuálne o 20:01
Preva?ne poloobla?no
teplota 20°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne obla?no
cez deň 25°C / v noci 15°C

« späť
Aktuality a oznamy » Udialo sa... » Čistota a nakladanie s odpadom

Čistota a nakladanie s odpadom

Začiatkom roka 2013 boli v rámci projektu „Intenzifikácia separovaného zberu vo Vranove nad Topľou“ vystavané a jednotlivým užívateľom  do užívania odovzdané stojiská na komunálny odpad /ďalej KO/.
Všetky stojiská sú uzamykateľné, kľúče boli rozdané predsedom spoločenstiev a správcom bytových domov, následne na to do každej domácnosti. Tieto stojiská na KO slúžia na zber papiera, plastov, skla, biologicky rozložiteľného odpadu a komunálneho odpadu. Účelom vystavania týchto stojísk na KO bolo zvýšenie estetizácie prostredia našich sídlisk. Za čistotu a poriadok v nich zodpovedajú užívatelia – obyvatelia príslušných bytových domov. Častokrát sme svedkami skutočnosti, že komunálny alebo separovaný odpad je uložený mimo určených nádob a čo je horšie, do stojísk je vynášaný veľkoobjemový odpad a elektroodpad.

Preto vás, vážení občania, vyzývame, aby ste udržiavali poriadok a čistotu v týchto stojiskách. Nezabúdajte, že slúžia Vám. Aj takto si môžete zlepšiť kvalitu vlastného bývania a životného prostredia v svojom okolí.

Akýkoľvek odpad môžu občania mesta bezplatne vyviezť na Zberný dvor na Toplianskej ulici v dňoch pondelok – piatok od 06:00 – 14:30 hod. a v sobotu od 07:00 – 12:00 hod..

« späť

Čistota a nakladanie s odpadom Čistota a nakladanie s odpadom
« predchádzajúci Čistota a nakladanie s odpadom Čistota a nakladanie s odpadom nasledujúci »
aktualizácia: 18.11.2014 | počet zobrazení: 12725

Počet návštev od 21.02.2008: 2771616
Počet návštev dnes: 354
fb