Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Utorok 19.03.2019
aktuálne o 14:01
Preva?ne obla?no
teplota 8°C
predpoveď na zajtra
Preva?ne obla?no
cez deň 9°C / v noci 2°C

« späť
Aktuality a oznamy » Aktuality » Rekonštrukcia telocviční pri základných školách

Rekonštrukcia telocviční pri základných školách

V meste Vranov nad Topľou v tomto období prebieha rekonštrukcia 2 telocviční pri základných školách, a to pri Základnej škole Juh a pri Základnej škole Bernolákova.
V rámci rekonštrukcie bude v objekte pri Základnej škole Juh vymenený povrch v telocvični pre loptové hry, v gymnastickej telocvični a v posilňovni. Povrch bude odpružený, vhodný napríklad aj pre on-line korčuľovanie. V posilňovni a gymnastickej telocvični bude vymenená elektroinštalácia a svietidlá. Zároveň zrekonštruované budú sociálne zariadenia, sprchy a šatne. Projekt rekonštrukcia telocviční pri Základnej škole Juh bude prefinancovaný z prostriedkov Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, a to vo výške 85 % z celkovej výšky oprávnených výdavkov projektu a 15 % z finančných prostriedkov mesta. Celkovo do rekonštrukcie bude preinvestovaných 149 000 eur.
V rámci rekonštrukcie objektu telocvične pri Základnej škole Bernolákova bude demontovaná stará a osadená nová stropná konštrukcia, vymenené strešné kanalizačné zvody a komplexne vymenená a zateplená podlaha. Projekt rekonštrukcie telocvične pri Základnej škole Bernolákova je vyfinancovaný z prostriedkov Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, a to vo výške 85 % z celkovej výšky oprávnených výdavkov projektu a 15 % z finančných prostriedkov mesta. Celkovo do rekonštrukcie bude preinvestovaných 179 000 eur.

« späť

aktualizácia: 05.03.2019 | počet zobrazení: 94

Počet návštev od 21.02.2008: 2858626
Počet návštev dnes: 498
fb