Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta


Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Oprava priečelia obradnej siene a modernizácia skateparku budú zrealizované do konca tohto roka

« späť
Aktuality a oznamy » Aktuality » Oprava priečelia obradnej siene a modernizácia skateparku budú zrealizované do konca tohto roka

V rámci úpravy rozpočtu, o ktorej poslanci mestského zastupiteľstva rokovali na svojom septembrovom rokovaní, boli schválené finančné prostriedky na rekonštrukciu priečelia obradnej siene a na dofinancovanie modernizácie skateparku.

Obradná sieň je jedinou reprezentačnou budovou nášho mesta, v ktorej bola v uplynulom období zrealizovaná rekonštrukcia sociálnych zariadení, v samotnej sieni, v ktorej sa vykonávajú obrady, boli vymenené staré hliníkové okná za plastové. No priečelie tejto budovy stále tvoria staré hliníkové rámy so sklenenou výplňou a  hliníkové dvere, ktoré sú už v havarijnom stave. Z tohto dôvodu sme v úprave rozpočtu navrhli rekonštrukciu priečelia tejto budovy, a to osadením  elektronických dverí a modernizáciou okenných výplní,“ povedal primátor mesta Ján Ragan. Celkovo do tejto rekonštrukcie bude preinvestovaných 27 000 eur.

V tomto roku mesto Vranov nad Topľou získalo dotáciu z Prešovského samosprávneho kraja na modernizáciu skateparku pri Základnej škole Juh. Z tohto dôvodu bolo v už spomínanej úprave rozpočtu schválené dofinancovanie tejto modernizácie, a to vo výške 10 000 eur a zároveň na oplotenie ihriska a zabezpečenie kamerového systému boli schválené finančné prostriedky, a to vo výške 8 000 eur. Obe investičné akcie budú zrealizované do konca tohto kalendárneho roka.

« späť

aktualizácia: 12.10.2021 | počet zobrazení: 1 036
Počet návštev od 21.02.2008: 3808691
Počet návštev dnes: 839