Upútavky
Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Katalóg investičných ponúk

Interaktívna mapa Vranova n.T.

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Počasie
Streda 15.08.2018
aktuálne o 20:01
Hmla alebo n?zka obla?nos?
teplota 19°C
predpoveď na zajtra
Mal? obla?nos?
cez deň 27°C / v noci 15°C

« späť
Aktuality a oznamy » Aktuality » Oprava komunikácií na území mesta Vranov nad Topľou + video

Oprava komunikácií na území mesta Vranov nad Topľou + video

V utorok 24. 7. 2018 mesto začalo s opravou deviatich komunikácií na svojom území. V rámci tejto investičnej akcie bude zrealizovaná súvislá oprava chodníka na Prešovskej ulici, a to v smere od križovatky s Herlianskou ulicou ku križovatke s Čemernianskou ulicou o dĺžke 160 metrov a chodník na Staničnej ulici v blízkosti autobusovej stanice o dĺžke 90 metrov.
Video nájdete tu: https://youtu.be/Y9fex6MR9uE
Naplánovaná je oprava miestnej komunikácie pri bytových domoch 987, 988, 989 na Sídlisku I, oprava miestnej komunikácie vo vnútrobloku pri bytových domoch 665, 651 a 652 na Rodinnej oblasti, oprava cestnej komunikácie na Dlhej ulici, a to od križovatky ulíc Dlhá a Juh po okružnú križovatku pri kostole v dĺžke 313 metrov a oprava miestnej komunikácie na Záhradnej ulici v dĺžke 340 metrov.

„Niektoré z opravovaných ciest a chodníkov sú priamo napojené na centrum mesta. Sú to komunikácie na Pribinovej ulici, kde bude zrealizovaná oprava nielen cesty, ale aj chodníkov v dĺžke 99 metrov a zároveň v rámci opráv bude zrealizované rozšírenie cestnej komunikácie na Ulici A. Dubčeka, čím vznikne samostatný odbočovací jazdný pruh.

Je pravdou, že oprava komunikácií, a to nielen na Pribinovej ulici, si vyžiada výrub stromov, ktoré svojimi plytkými koreňmi poškodzujú pešie a cestné komunikácie. Tieto stromy samozrejme nahradíme novou výsadbou,“ povedal primátor mesta Ján Ragan.

Samotný návrh opráv týchto komunikácií a spevnených plôch bol zostavovaný na základe požiadaviek zo zasadnutí výborov jednotlivých mestských častí, požiadaviek občanov mesta a na základe obhliadky pracovníkmi mestského úradu. Termín ukončenia prác je naplánovaný do konca septembra . Celkovo do opráv miestnych komunikácií mesto preinvestuje približne 214 000 eur.
Z dôvodu rozsiahlych opráv komunikácií na území mesta žiadame vodičov o pochopenie situácie, toleranciu, pretože počas opráv budú cesty čiastočne uzatvorené a doprava na nich môže byť výrazne obmedzená a zhustená.

« späť

aktualizácia: 25.07.2018 | počet zobrazení: 165

Počet návštev od 21.02.2008: 2682215
Počet návštev dnes: 164
fb