Upútavky
Bezplatná aplikácia mesta


Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu mesta v mobile a získajte prístup k dôležitým informáciám z mesta

Priemyselný park

PRIEMYSELNÝ PARK
INDUSTRIAL PARK

Územný plán mesta

ÚZEMNÝ PLÁN MESTA VRANOV NAD TOPĽOU

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

MESTSKÁ INTERNETOVÁ TELEVÍZIA

Najčítanejšie

Hlasuj za športovo-oddychový areál v meste Vranov nad Topľou

« späť
Aktuality a oznamy » Aktuality » Hlasuj za športovo-oddychový areál v meste Vranov nad Topľou

Pohyb na čerstvom vzduchu a motivácia k zdravému životnému štýlu je veľmi dôležitá. Preto sme sa rozhodli zapojiť do súťaže – hlasovania o nový športovo-oddychový areál Kaufland Park.

Do hlasovania sa môže zapojiť každý, stačí pravidelne, každý deň, od štvrtka 6. januára do stredy 16. februára odovzdať na web stránke www.kauflandpark.sk. Pri prvom hlasovaní je potrebná registrácia*. Hlasujúci môže denne hlasovať iba jedenkrát.

Hlasuj za športovo-oddychový areál v meste Vranov nad Topľou

Zo všetkých 36 miest a mestských častí zaradených do projektu o realizáciu športovo-oddychového areálu Kaufland Park môže zvíťaziť sedem. Zoznam siedmich víťazných miest a mestských častí bude zverejnený 17. februára 2022.
Každý kto sa zapojí do súťaže zároveň hrá o 30 smartfónov Samsung Galaxy A32 5G 128GB v hodnote 289 eur.
Stačí odovzdať aspoň jeden platný hlas a zároveň v čase trvania súťaže riadne vyplniť a odoslať spolu s hlasovacím formulárom aj súťažný formulár.

Ak sa rozhodnete zapojiť do hlasovania je potrebné sa zaregistrovať, a to buď cez Facebook, Google Account alebo cez e-mail. Následne budete vyzvaný na zadanie telefónneho čísla, na ktoré bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po zadaní správneho kódu sa dokončí registrácia. Po dokončení registrácie môžete udeliť hlas mestu Vranov nad Topľou, ktorý sa ihneď pripočíta.

« späť

aktualizácia: 26.01.2022 | počet zobrazení: 275
Počet návštev od 21.02.2008: 3919350
Počet návštev dnes: 755

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie